Nadar Vlkan

Nadar Vlkan

Nadar Vlkan

Wódz całego projektu, ktoś kto stoi za całą techniczną oprawą oraz nutami.
Wczoraj przedstawiliśmy Wam Orlinę, a dziś przyszła pora na… Wodza całego projektu, kogoś kto stoi za całą techniczną oprawą naszej strony www, wieloma projektami graficznymi, filmami, za logotypem i za… dźwiękami, które do tej pory usłyszeliście i które jeszcze usłyszycie.
Nadar Vlkan to kompozytor albumu „Pieśni Mateczki”. Aranżacje instrumentalne i muzyczna historia to jego dzieło! Także to dźwięki instrumentów klawiszowych, które na albumie usłyszycie wyjdą spod jego palców…
Nadar jest współzałożycielem Savitarium, trzonem projektu i koordynatorem wszystkich działań. Jest klawiszowcem i kompozytorem, jednak fascynuje go w wolnych chwilach również gitara basowa i perkusja. Zdarza mu się całkiem nieźle śpiewać. W 2007 roku swoje pierwsze sceniczne kroki stawiał jako młodzieniec w rockowej formacji Kolektyw, z którą zagrał wiele koncertów i w której działał aż do rozwiązania zespołu. W latach 2014-2017 był leaderem projektu symfoniczno-rockowego Mephobia. Grywał także w projektach reggae, ska i gothic metal. Od 2018 roku współpracuje jako klawiszowiec z częstochowskim zespołem Djavena (prog-folk metal), a od 2021 jest „headmasterem” i kompozytorem w formacji fantasy folkmetalowej – Dvarga, gdzie również gra na klawiszach. Jego pasją jest praca studyjna i sound design – nagrania, realizacja i postprodukcja dźwięku. To wielki fan Jeana-Michela Jarre’a, brzmień elektronicznych i symfonii, folku, muzyki progresywnej i filmowej.
Zawodowo jest informatykiem – specjalistą z zakresu programowania stron www oraz wizualizacji. Fascynuje go dziedzina PR i marketing (szczególnie internetowy), imagistyka społeczna oraz kreacja wizerunku podmiotów i eventów.

Podziel się

Facebook
Zobacz inne wieści z osady