Wejdź śmiało w cień wielkiej sali. Żar ledwie się tli w palenisku i niespokojna cisza spowija drewniane ściany. Czujesz jeszcze ciepło klepiska? Wczoraj tu wiec się odbywał… jeśli się dobrze wsłuchasz, to jeszcze nieme echo wczorajszych dysput odbija się gdzieś pod strzechą.

Witaj w Savitarium. Jam tu wodzem i strażnikiem tego miejsca… Rad żem, że mogę Cię tu gościć. Rozsiądź się i rozgość. Tutaj możesz naszą osadę lepiej poznać, dowiedzieć się, co się u nas dzieje, poznać tych, z którymi nasze drogi się splatają… posłuchać dokąd nasze ścieżki prowadzą.

Tu znajdziesz wszystko, co wiedzieć Ci potrzeba o tym miejscu i jego mieszkańcach. Tu o wszystko zapytać możesz… współpracę z nami nawiązać.

Rozejrzyj się i sam zdecyduj, czego Ci trzeba…

Najnowsze wieści z osady

Nadchodzi nowe…

Orlina i Nadar postanowili otworzyć nowy rozdział w swoim życiu. Cóż to będzie? Niebawem się dowiecie, o co dokładnie chodzi. Na pewno będzie ekscytujące i zaskakujące. A dziś możemy zaprezentować Wam logotyp.

Dowiedz się więcej ⇒
Pieśni Mateczki - Skład - Marcin Froncek Fronckowiak

Krok po kroku do przodu

Savitarium realizuje nagrania kolejnych instrumentów. Dotychczas gotowe są ścieżki perkusji, basu i jednej z gitar elektrycznych. Zabieramy się za nagrania drugiej gitary, gitary akustycznej oraz instrumentów folkowych. Praca wre choć niespiesznie…

Dowiedz się więcej ⇒