Co możemy Ci zaproponować?

Warsztaty, prelekcje, spotkania tematyczne, koncerty, animacje dla dzieci i dorosłych, wirtualne podróże do magicznych krain, strawę i napitki, kreatywne usługi oraz zaplecze IT…

Savitarium to miejsce, które łączy najdawniejsze czasy średniowiecza ze współczesnością. Jesteśmy wirtualną wioską, która dzieli się swoją wiedzą o wymarłych językach, naszych słowiańskich korzeniach i przodkach, kulinariach oraz kulturze średniowiecznej Europy. U nas znajdziesz także sposób, jak ten magiczny pradawny świat wskrzesić w wirtualnej rzeczywistości. Savitarium porywa Cię do fantastycznej, tajemniczej krainy mitycznych i legendarnych stworzeń, dawnych bóstw, ziół, strawy i napitków, literatury oraz muzyki.

Z nami możesz przeżyć niebywałe podróże w czasie, na jawie i we śnie, te dawne i te współczesne.

Możemy zaoferować m.in.:
Kulinarne podróże – spotkanie z kuchnią wczesnych Słowian (włącznie z przygotowaniem strawy zgodnie z dawnymi przepisami)
Cena uzależniona jest od ilości uczestników i długości trwania spotkania.
Prelekcja – spotkanie o ziołach powszechnie używanych we wczesnym średniowieczu w celach kulinarnych i leczniczych.
Warsztaty kreatywne: biżuteria z gliny, malowanie na materiale, słowiańskie malowanie dla dzieci oraz warsztaty z pierwszego pisma słowiańskiego – głagolicy, warsztaty z języka starosłowiańskiego i etymologii słów – cena uzależniona od tego czy materiały dostarcza organizator czy ich zapewnienie leży po stronie wykonawcy oraz od ilości uczestników warsztatów.

Wystawiamy fakturę VAT.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty, napisz do nas.

W przypadku gdy jako organizator wydarzenia masz jakieś szczególne zapotrzebowania dotyczące tematyki warsztatów lub prelekcji, prosimy o kontakt. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Cena promocyjna za usługi jest uzależniona również od ilości zamówionych warsztatów i prelekcji, ilości uczestników oraz pożądanego czasu wykonania usługi.