Nadar Vlkan

Nadar Vlkan

Strona internetowa roslyn.pl

Strona internetowa studia nagrań ROSLYN.

W dniach 9.09 – 12.09.2021 r. mieliśmy okazję i przyjemność dokonać nagrań perkusji w Studio Roslyn, mieszczącego się w miejscowości Róża (ok. 7 km od Dębicy). Razem z Tomkiem „PAPIRUSEM” Pyzią (który zgodził się obsadzić perkusję na naszym albumie Pieśni Mateczki) oraz Krzyśkiem Godyckim (który nagrał perkusję w 100% profesjonalnie) dokonaliśmy tego czynu w cztery dni ciężkiej pracy. Ślady otrzymane od Krzyśka w dalszym etapie trafią do naszego realizatora Roberta Gonery.

Z Krzyśkiem pracowało nam się bardzo dobrze nad nagraniem, a że akurat trafiliśmy w moment, w którym właściciel studia modernizował swoją stronę, zaproponowaliśmy mu pomoc. I tak oto w dniu dzisiejszym do sieci trafiła miła dla oczu wykonana zgodnie z gustem jej właściciela strona internetowa Studia Roslyn

Zapraszamy do odwiedzin witryny studia, a jeśliście muzykami, to do współpracy z Krzyśkiem nad realizacją Waszych albumów. Jeśli chodzi o nas, to kolejne nagrywki perkusji będą się odbywać właśnie w tym miejscu.

Strona internetowa Studio Roslyn - Savitarium
https://roslyn.pl/

Podziel się

<i class="fab fa-facebook" aria-hidden="true"></i> Share on facebook
Facebook
Zobacz więcej w portalu
Savitarium - Pawulon WWW

O budowie własnej strony www

Savitarium utworzyło 3 fajne stronki, nasz utwór poleciał w szanującej się audycji Antidotum Rock’n’Rollowe. W dalszym ciągu nie mamy swojej stronki. „Ale nic to”.

Zobacz ⇒

Wczytywanie

0

Za sobą zostawiłeś gęstwiny lasów, mile kroków na piaszczystym takcie, zielone łąki i polany. Słyszysz szemrzący strumień, a przed Tobą rozpościera się drewniana brama i palisada, za którą widzisz już pierwsze zabudowania pradawnej osady:

– Sława, Przybyszu! – już u bram wita Cię brodaty i rosły wojownik – Wejdźże, Przyjacielu, w nasze skromne progi. Z miłą chęcią oprowadzę Cię po osadzie. Znajdziesz tu wszystko, czego poszukujesz. W naszej wiosce mieszka wiele zacnych postaci. Są gęślarze, co przy ogniu swe pieśni śpiewają, u Szeptuchy znajdziesz porady i różnorodne zioła, w karczmie zaserwują Ci przednią strawę i iście słowiańskie napitki, wiele się o naszej kuchni za jej stołem dowiesz. Jest Wiedunka, która wiedzę tajemną posiada o języku, piśmie, wierzeniach i obyczaju, u Wołchwa znajdziesz dawne opowieści o bóstwach, o duchach i naszych pradawnych ścieżkach żywota. Jest chatka, na której kruk zmęczony lotem często przysiada, jest kram Mojmira, który dużo gada. I ja Ci w swej chacie odpowiem na pytanie, czym się zajmujemy w naszej mitycznej osadzie. Za Twymi plecami, tam, gdzie szemrze strumień, na drugim brzegu znajdziesz Portal z kamienia. Jeśli szukasz magii prawdziwej, dzięki której tu jesteś, to zapewniam Cię, Wędrowcze, że tam ją odnajdziesz. Portal ten bowiem zamienia myśl w wirtualne światy. A jeśli szukasz miejsca, gdzie od zgiełku codzienności pragnąłbyś odpocząć, zajrzyj do naszej leśnej Gontyny. Gdy się w nią zagłębisz, wypełni Cię magiczna dźwięków przestrzeń… krople wody, płonące melodie ognia, dudniącej ziemi szemranie i muzyka wiatru, co odbija się od głazów pomiędzy drzewami. Jeśliś spragniony innych świata krain, o swych dalekich podróżach sędziwy Wij Ci chętnie opowie… Jego chata w leśnej gęstwinie po zachodniej stronie grodu się znajduje. A na polach przed grodem, tam gdzie słońce wschodzi, możesz historii posłuchać o muzyce płynącej z ziemskiej natury. Wystarczy, że odpowiednie drzwi otworzysz, a to czego szukasz, uchyli przed Tobą rąbka naszych tajemnic.

Rozgość się, Przyjacielu.

Witam Cię w imieniu Savitarium.